Raspored predavanja

2022.

Ožujak 2022.

Grubišno Polje – 22. ožujak  (Gradska knjižnica ˝Mato Lovrak˝) u 18h

Lipik – 23. ožujak  (Gradska knjižnica i čitaonica Lipik) u 18h

Požega – 24. ožujak  (Gradska knjižnica Požega) u 18h

Slavonski Brod – 25. ožujak  (Gradska knjižnica Slavonski Brod) u 18h

Osijek – 26. ožujak  (Magis – Poetry Caffe) u 18h

Valpovo – 28. ožujak  (Gradska knjižnica i čitaonica Valpovo) u 18:30h

Đurđevac – 31. ožujak  (Gradska knjižnica Đurđevac) u17h

 

Travanj 2022. 

Ludbreg – 1. travanj  (Gradska knjižnica i čitaonica “Mladen Kerstner”) u 19h

Čakovec – 2. travanj  (Mamas&Tapas bar) u 18h

Novska – 4. travanj  (Gradska Knjižnica Novska) u 18h

Zagreb – 5. travanj  (Knjižnica i čitaonica Bogdana Ogrizovića) u 19:30h

Oroslavje – 8. travanj (Gradska knjižnica Oroslavje)  ODGOĐENO!!

Varaždin – 9. travanj  (Marrocchino Bar 2) u 18h

Bedekovčina – 11. travanj  (Općinska knjižnica i čitaonica Bedekovčina) u 18h

Krapinske Toplice – 22. travanj  (Dom kulture Krapinske Toplice) u 19h

Varaždin – 23. travanj  (Palača Herzer, ilitiga “Muzej kukaca”) u 20h  –  ZADNJE PREDAVANJE

 

2021.

Rujan 2021.

Rijeka – 6. rujan  (Ogranak Trsat Gradske knjižnice Rijeka)

Mali Lošinj – 8. rujan  (Ljetna pozornica Gradske knjižnice i čitaonice Mali Lošinj)

Labin – 9. rujan  (Gradska knjižnica Labin)

Pula – 10. rujan  (Gradska knjižnica Pula)

Buje – 13. rujan  (Gradska knjižnica Buje)

Poreč – 14. rujan  (Gradska knjižnica Poreč)

Buzet – 15. rujan  (Narodna knjižnica i čitaonica Buzet)

Ogulin – 20. rujan  (Gradska knjižnica Ogulin)

Vrbovsko – 21. rujan  (Gradska knjižnica Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko)

Otočac – 22. rujan  (Narodna knjižnica Otočac)

Gospić – 23. rujan  (Samostalna narodna knjižnica Gospić)

Rab – 27. rujan  (POU Rab – Zimsko kino)

Zadar – 28. rujan  (Gradska knjižnica Zadar)

Novigrad – 29. rujan  (Knjižnica i čitaonica Novigrad)

Biograd na Moru – 30. rujan  (Gradska knjižnica Biograd na Moru)

Listopad 2021.

Šibenik – 1. listopad  (Gradska knjižnica “Juraj Šižgorić” Šibenik)

Knin – 4. listopad  (Narodna knjižnica Knin)

Primošten – 5. listopad  (Narodna knjižnica i čitaonica “Dr. Ante Starčević 1912.”)

Sinj – 6. listopad  (dvorana zgrade Palacina)

Solin – 7. listopad  (Gradska knjižnica Solin)

Makarska – 8. listopad  (Gradska Knjižnica Makarska)

Split – 11. listopad  (GKMM – Gradska knjižnica Marka Marulića)

Klis – 12. listopad  (Narodna knjižnica i čitaonica u Klisu)

Metković – 13. listopad  (Gradska knjižnica Metković)

Dubrovnik – 15. listopad  (Dubrovačke knjižnice Dubrovnik – Narodna knjižnica Grad)

Pridvorje (Konavle) – 17. listopad  (vjeronaučna dvorana župne crkve)

Vela Luka – 18. listopad  (Općinska vijećnica)

Skradin – 19. listopad  (Društveni centar Grada Skradina)

Kaštela – 20. listopad  (Dvorac Vitturi, Kaštel Lukšić)

Tisno – 21. listopad  (Narodna knjižnica i čitaonica Tisno)

Kostrena – 22. listopad  (Narodna knjižnica Kostrena)

Novi Vinodolski – 25. listopad  – ODGOĐENO

Vrbovec – 27. listopad  (Narodna knjižnica Vrbovec)

Ivanić Grad – 28. listopad  (Gradska knjižnica Ivanić-Grad)

Sveti Ivan Zelina – 29. listopad  (Gradska knjižnica Sveti Ivan Zelina)

 

Studeni 2021.

Samobor – 4. studeni

Bistra – 5. studeni

Zaprešić – 8.studeni

Velika Gorica – 9. studeni

Karlovac – 10. studeni

Duga resa – 11. studeni

Slunj – 12. studeni

Novska – 15. studeni – ODGOĐENO

Grubišno polje – 16. studeni – ODGOĐENO

Đurđevac – 17. studeni – ODGOĐENO

Ludbreg – 19. studeni – ODGOĐENO

Lipik – 22. studeni – ODGOĐENO

Slavonski Brod – 23. studeni – ODGOĐENO

Valpovo – 24. studeni – ODGOĐENO

Osijek – 25. studeni – ODGOĐENO

 

Prosinac 2021.

Čakovec – 6. prosinac – ODGOĐENO

Zagreb – 10. prosinac – ODGOĐENO